Курс "Перспектива". "Нейробіологія прийняття рішень", Максим Левківський

Уявіть, що Вам необхідно запланувати ділову поїздку за 1 рік. Потрібно обрати одну з двох країн, з урядом якої Ви зустрічатиметесь. Але поїздки такого роду мають сильне політичне забарвлення, і навіть мають кар’єрні або репутаційні ризики.  Який спосіб прийняття рішення Ви оберете?

Уявіть, що Андрія випадковим чином відібрали з репрезентативної виборки. Дехто описує свого сусіда: “Андрій дуже сором'язливий і нелюдимий. Він завжди готовий допомогти, але мало цікавиться оточуючими та реальним світом. Він тихий та акуратний, любить порядок, систематичність, дуже уважний до деталей”.  Ким, найбільш вірогідно, працює Андрій?

Припустимо, що Ви погано виспались, був важкий день. Неочікувано дізнаєтесь, що за 1.5 години буде необхідно прийняти представника від потужної організації. Ви з ними ще не співпрацювали, мотив зустрічі не відомий. Оберіть спосіб підготовки:

Україна готується до спалаху аномального азійського захворювання, від якого згідно прогнозів має загинути 600 людей. Запропоновано дві програми боротьби з хворобою. Уявимо, що точні наукові оцінки результатів обох програм такі: Якщо приймуть програму “A”, гарантовано загине чотириста людей. Якщо приймуть програму “B”, то з вірогідністю 33,3% ніхто не помре, а з вірогідністю 66,6% помруть шістьсот людей.  Яку з цих програм обрали б ви?

Ви створюєте в одному з відомств свою команду. Для того щоб Ви та Ваша команда якісно формували і реалізовували рішення, ви оберете: